Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Naučná literatura > Věda - literatura >

Velký slovník lodí a moře

Velký slovník lodí a moře

Cena produktu Velký slovník lodí a moře není známa.

 

Popis produktu Velký slovník lodí a moře: Odborný výkladový slovník obsahuje na 3 000 hesel nejen z oblasti loďařství, lodní dopravy a historie námořní plavby, ale také z oboru oceánografie. Čtenář se dozví vše o lodích, jejich stavbě a p...  Více informací


Velký slovník lodí a moře - popis

Odborný výkladový slovník obsahuje na 3 000 hesel nejen z oblasti loďařství, lodní dopravy a historie námořní plavby, ale také z oboru oceánografie. Čtenář se dozví vše o lodích, jejich stavbě a provozu, o námořních bitvách, slavných křižnících a admirálech, o mořském dnu a jeho zkoumání, o rybách a životě v oceánech. Kniha přináší rovněž první český ucelený výklad termínů týkajících se plachetních lodí a manévrování s nimi. Díky anglicko-českému slovníku hesel může publikace sloužit překladatelům jako odborný výkladový slovník.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Velký slovník lodí a moře užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kuchařky nebo Zahrada - literatura, Sport - literatura, Příroda, chovatelství - literatura.